Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Svetový deň – pohybom ku zdraviu

SÚBOR
Dátum: 11.05.2021
Autor: Obec Kobeliarovo
Svetový deň – pohybom ku zdraviu

od 10. mája do 1. augusta 2021

V súvislosti so Svetovým dňom – pohybom ku zdraviu Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Banskej Bystrici pod záštitou Úradu verejného zdravotníctva v SR v  spolupráci  s  ostatnými  regionálnymi  úradmi  verejného  zdravotníctva  v  SR vyhlasuje IX. ročník kampane „Vyzvi srdce k pohybu“. Kampaň bude trvať od 10. mája do 1. augusta 2021.

Do kampane sa môže zapojiť každý bez rozdielu veku. Súčasťou kampane je aj súťaž o vecné dary v podobe peňažných poukážok na nákup športových potrieb či personalizované jedálničky.

Podmienkou na zaradenie do žrebovania je vykonávanie fyzickej aktivity aspoň 150 minút strednej intenzity alebo 75 minút vysokej intenzity alebo adekvátnej časovej kombinácie týchto intenzít týždenne počas minimálne 4 týždňov za sebou.

Online formulár alebo účastnícky list môžu súťažiaci vyplniť len raz a až po splnení podmienok súťaže, alebo na konci kampane.

Viac informácií môžete získať na webových stránkach:

RÚVZ Rožňava:  Vyzvi srdce k pohybu – RÚVZ Rožňava (ruvzrv.sk)

RÚVZ Banská Bystrica: RUVZ - Regionalny urad verejneho zdravotnictva (vzbb.sk)

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
ucastnicky_list_vyzvi_srdce_k_pohybu_2021 Veľkosť: 241.5 kB Formát: docx Dátum: 11.5.2021
Plagat_VSkP_A4_2021 Veľkosť: 479.6 kB Formát: pdf Dátum: 11.5.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.